Skip to content

O nás

PRVÁ NOVOZÁMOCKÁ STK s.r.o

Spoločnosť PRVÁ NOVOZÁMOCKÁ STK s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním stanice technickej kontroly (STK) a vykonávaním technických a emisných kontrol osobných motorových vozidiel a motocyklov už od r. 1999.

Kto sme?

PRVÁ NOVOZÁMOCKÁ STK sa snaží prispôsobovať svoje služby Vašim potrebám a neustále ich zlepšovať. Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti technických kontrol pre vozidlá do 3,5t (kat. M1 a N1) a emisných kontrol pre všetky kategórie motorových vozidiel, nákladné motorové vozidlá, autobusy a traktory (kat. M, N, T).

Navštívte nás

Naša STK je prístupná z hlavnej cesty. Vaše vozidlo čaká na stráženom parkovisku. Naše služby Vám poskytne kompetentný a ústretový personál s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa vynikajúco orientuje v odbornej problematike a legislatíve. (Zobraziť mapu)

Prečo my?

U nás máte možnosť absolvovať technickú a emisnú kontrolu aj v poobedňajších hodinách a v sobotu. Využite možnosť objednať sa na technickú a emisnú kontrol on-line z pohodlia vášho domova.

Dlhoročné skúsenosti

Za 14 rokov úspešného pôsobenia máme viac ako 350 000 spokojných zákazníkov.

Moderné technologie

Po celú dobu nášho pôsobenia neustále investujeme do nových, moderných technológií.

Profesionalita

Bezproblémový priebeh kontrol zabezpečuje 15 vysoko kvalifikovaných pracovníkov.

Napísali o nás

Cieľom našej spoločnosti je poskyktovať Vám kvalitné služby na vysokej technickej úrovni s dôrazom na korektný prístup a Vašu spokojnosť.

Dnešná skúsenosť bola veľmi pozitívna, síce som čakal 2 hodiny, ale nebol som objednaný a milý prístup personálu to čakanie vynahradil. Najbližšie určite zavítam opäť sem, ale už sa objednám.

Dušan L.

V pohode, ochotný personál... objednal som sa cez internet, čakacia doba bola 2 týždne, zobrali ma podľa termínu....

Peter V.

Celkom rýchle vybavenie, odporúčam však objednať sa cez online formulár. Mal som šťastie na technikov, ktorí mi poradili, kde hľadať vadu nakoľko som neprešiel cez EK ani STK. Sú však trochu prísni na emisie.

Marián V.

Super prístup.

Jozef A.

Veľká spokojnosť.

Anna T.

Super rýchlo spoľahlivo.

Anna T.